Producent mebli na wymiar

O firmie Grabowy Design

Meble na zamówienie

Meble to nasza pasja. Tworzymy je od wielu lat. Doświadczenie, precyzja wykonania, otwartość na propozycje inwestorów w połączeniu z wiedzą jest tym, co nas wyróżnia.

 

 

Firma Grabowy Design to renomowany producent mebli na wymiar – garderób i szaf wnękowych oraz innych elementów wyposażenia. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wyposażaniem wnętrz. Tworzymy wysokiej klasy, nowoczesne meble do salonu i sypialni, kuchni i łazienki, a także do pomieszczeń służących użytkowi komercyjnemu.

 

Działamy w branży meblarskiej od lat. Meble to nasza pasja – każde przyjmowane zlecenie traktujemy jak wyzwanie i źródło autentycznej przyjemności, nie zaś przykrą konieczność wynikającą z bieżących obowiązków. Doświadczenie, precyzja wykonania, otwartość na propozycje inwestorów w połączeniu z rozległą wiedzą – to wszystko nas wyróżnia.

 

Siedziba firmy mieści się w Ostrowi Mazowieckiej. Wszystkich zainteresowanych meblami na zamówienie zachęcamy do kontaktu. Niezbędne dane teleadresowe znajdą Państwo w stosownej zakładce. W szczególności polecamy się Klientom z województwa mazowieckiego, podlaskiego. Nasi specjaliści dojadą do Państwa lokalu w celu ustalenia warunków współpracy, omówienia preferencji zabudowy i wstępnego kształtu projektu.

 

Satysfakcja gwarantowana!