Nowoczesne meble do salonu i sypialni

Firma Grabowy Design zajmuje się dostarczaniem do wnętrz domowych i komercyjnych, mebli robionych na indywidualne zamówienie klientów.  

Meble kuchenne i łazienkowe – Nasza oferta

Producent mebli na wymiar Grabowy Design z Ostrowi Mazowieckiej ma Państwu do zaoferowania meble do wnętrz domowych i komercyjnych, wykonywane na indywidualne zamówienie.

W naszej ofercie znajdują się m.in. nowoczesne meble do salonu i sypialni, a także meble kuchenne i łazienkowe. Gwarantujemy bogactwo stylu, przystające do gustów najbardziej wymagającego Klienta. Znajdą u nas Państwo meble i panele z forniru, meble w stylu angielskim i wiele innych.
 
 
 
W skład naszych aranżacji wchodzą szafy, garderoby, lady oraz regały magazynowe, inspirowane indywidualnymi potrzebami. Państwa zadowolenie jest najważniejsze, dlatego każdy wytworzony przez nas produkt cechuje najwyższa jakość oraz pieczołowitość projektancka, za którą stoi wieloletnie doświadczenie.
 
 

Nasze standardy dotyczące wykonania mebli w stałej zabudowie:

- spotkanie w lokalu klienta lub siedzibie firmy

- pomiar pomieszczenia

- omówienie preferencji dotyczących zabudowy

- wWykonanie projektu zabudowy i wykończenia pomieszczenia.

 

77316230 S

Projekt wykonujemy w profesjonalnym programie, co pozwala nam uzyskać efekt naturalnej wizualizacji pomieszczenia i przedstawienie jej na kolejnym spotkaniu.
 
Wycena:
- całkowity koszt zabudowy obejmujący transport z wniesieniem 
do lokalu i montaż zabudowy.
 
Wszystkie wymienione usług są bezpłatne i nie zobowiązują Państwa do zawarcia umowy.
 
W przypadku pełnej satysfakcji z projektu i wyceny podpisujemy umowę dotyczącą zakupu mebli oraz terminu montażu. Na tym etapie stają się Państwo właścicielem projektu i zabudowy.
 
Za naszym pośrednictwem możecie Państwo także dokonać zakupu sprzętu AGD do wyposażenia kuchni. Realizujemy wówczas kompleksową obsługę wykonania mebli, ich dostawy i montażu wraz ze sprzętem kuchennym wolno stojącym lub do zabudowy.
 
Możliwość dogodnego kredytowania.
 
Zapewniamy konkurencyjne ceny!